В селі Середній Березів відзначили 109 річницю з дня народження Степана Бандери

10012017004З нагоди 109 річниці від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери  9 січня в с. Середній Березів відбулися поминальна панахида і віче. В даному заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, голова районної ради Павло Ванджурак, а також Середньоберезівський сільський голова, представники духовенства, члени братства ОУН-УПА Косівського району, місцеві жителі та жителі району.

Під час панахиди присутні помолилися за упокій душі Степана Бандери та поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.

10012017005Богдан Марчук та Павло Ванджурак нагородили медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” Петра Підлетейчука – голову братства ОУН-УПА в Косівському районі та пам’ятною відзнакою районної ради “УПА-75 Гуцульщина” – Святослава Перцовича.

Богдан Марчук наголосив : “Сьогодні, як ніколи, актуальні погляди, ідеї та принципи Степана Бандери, на які ми повинні рівнятися, розбудовуючи Україну у нелегкий для неї період”.

Після віче учні Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ступенів організували концерт пам’яті присвячений 109 річниці від дня народження Героя України – Степана Бандери.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

1001201700310012017002 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams