Про важливість сплати акцизного збору до місцевого бюджету обговорено на нараді

060220180005 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук провів нараду щодо сплати акцизного збору підприємцями Косівщини до місцевого бюджету. На нараді були присутні голова районної ради Павло Ванджурак, міський голова Юрій Плосконос, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, в.о. начальника Коломийської ОДПІ Оксана Мельниченко, начальник управління економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації Василь Жмендак.

06022018001Основним питанням наради стало здійснення контролю за надходженням акцизного податку до бюджету, так як багато підприємців району ухиляються від його сплати. З цього приводу Богдан Васильович зазначив: “Акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини, тому органи виконавчої влади, місцевого самоврядування і громадськість повинні докласти всіх зусиль задля того, щоб спонукати підприємців району до сплату даного виду податку”.

06022018002В ході наради було вирішено розгорнути роз’яснювальну роботу серед населення про відмінності між фіскальним і нефіскальним чеками та важливості сплати податку з підакцизних товарів до місцевого бюджету. Також всі присутні на нараді дійшли згоди, що доцільно буде створити робочі групи щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів без дозвільних документів та відповідно без сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

06022018003

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams