За дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука було оглянуто незавершене будівництво Старокосівської ЗОШ

1402201800113 січня за дорученням голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука та за ініціативи депутата обласної ради Ігора Яремина директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кимакович, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк з робочою поїздкою відвідали Косівщину.

14022018002Обласне керівництво разом із першим заступником голови райдержадміністрації Богданом Марчуком, головою районної ради Павлом Ванджураком, начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Козьменчуком та Вербовецьким сільським головою Іваном Сусаком оглянули незавершене будівництво Старокосівської загальноосвітньої школи.

Зокрема було оглянуто покрівлю даної школи, яку пошкодив буревій 12 грудня минулого року. Також Віктор Кимакович та Ігор Гаврилюк спільно з районним керівництвом відвідали Вербовецьку ЗОШ I-IIст. та Старокосівську ЗОШ І-ІІІ ст., де мали нагоду ознайомитися з роботою цих навчальних закладів та поспілкуватися з їх директорами.

14022018003Проаналізувавши кількість дітей та статистику народжуваності в селах Вербовець та Старий Косів, дійшли висновку щодо необхідності добудови першої черги Старокосівської ЗОШ, а також залучення додаткових коштів з резервного фонду облдержадміністрації для робіт щодо відновлення покрівлі закладу.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

1402201800414022018005

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams