Олег Гончарук: Очікуємо, що наступного року на ремонт доріг місцевого значення буде спрямовано понад 480 млн грн

news-imageСьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із представниками засобів масової інформації. Серед іншого йшлося про відбудову автомобільних доріг загального користування місцевого значення у поточному році, а також перспективи розвитку дорожньої інфраструктури у 2019-2020 роках.

З першого січня дороги місцевого значення загальною протяжністю 3117 км. перейшли до сфери управління обласної державної адміністрації. Вони включають 432 дороги та 813 мостів протяжністю 16 км.  За словами Олега Гончарука, на ремонт та обслуговування цих доріг  цьогоріч у Дорожньому фонді було передбачено лише 278,9 млн гривень.

Через недостатній рівень фінансування на ремонт місцевих доріг, на деяких з них, до слова,  будівельні роботи не проводилися понад 25 років, протягом останніх місяців відбулися низка протестних акцій за участю жителів населених пунктів. Одна з таких пройшла на ділянці дороги «Делятин - Яблунів», учасники якої висловили незадоволеність станом дорожнього покриття та фінансуванням будівельних робіт.

«Наразі весь фінансовий ресурс Дорожнього фонду вичерпаний і в поточному році вносити зміни в перелік доріг, які ремонтуватимуться, не буде. У той же час, щоб не повторяти цьогорічних помилок, ми проведемо роз’яснювальну роботу для жителів області, які ділянки доріг ремонтуватимуться, і коли ці роботи будуть проведені», - зазначив Олег Гончарук. 

Спілкуючись із медійниками, Олег Гончарук наголосив, що у наступному році при визначені переліку автошляхів для ремонту за рахунок коштів Дорожнього фонду, важливу роль відіграватиме обсяг надходжень до бюджету від сплати акцизного збору, а також інтенсивність руху транспорту.

Як повідомив очільник Прикарпаття, відповідно до Концепції розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Івано-Франківської області на 2018-2020 роки передбачається, що на ремонт та будівництво таких доріг наступного року буде спрямовано близько 480 млн грн., а у 2020 році – понад 650 мільйонів гривень.

Що ж до будівництва доріг державного значення, то у 2019 році  ключовим об’єктом у відновленні стане дорога Івано-Франківськ – Тернопіль, де протяжність територією області складає 33 км.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)