Про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13.02.2018 р.    м. Косів                     №62

Про епідемічну ситуацію з грипу
та гострих респіраторних вірусних інфекцій
на території району

Керуючись законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу 5.5.2.008-01, наказом МОЗ України від 06.11.2015р. №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», листом Косівської міжрайонної філії державної установи «Івано-Франківський лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» від 12.02.2018р. №122, листом Косівської центральної районної лікарні від 13.02.2018р. №105/01-09, з мстою розриву епідемічного ланцюга розповсюдження інфекції, раціональної організації освітнього процесу:

1. Косівській міжрайонній філії ДУ «ІФОЛЦМОЗУ» (А.Узюмов), головному лікарю Косівської центральної районної лікарні (Д.Микитюк):

1.1. Забезпечити щоденний моніторинг стану захворюваності на грип та ГРВ1 в населених пунктах району.

1.2. Організувати щоденний моніторинг стану захворюваності населення району на грип та ГРВІ, особливо серед дітей, вагітних, осіб з груп медичного ризику.

2. Періодично розглядати питання стану епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ па засіданні районної протиепідемічної комісії.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (В.Козьменчук) призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої га позашкільної освіти району у випадку перевищення епідемічного порогу. 

4. Забезпечити контроль за станом температурного режиму в закладах охорони здоров’я та закладах цілодобового режиму, установах, організаціях, на підприємствах.

5. Забезпечити заклади здоров’я медикаментами, засобами індивідуального захисту та дезсередниками (Д.Микитюк).

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – Косівську центральну районну лікарню (Д.Микитюк) та Косівеьку міжрайонну філію ДУ «ІФОЛІДМОЗУ (А.Узюмов).

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови
райдержадміністрації                        Богдан Марчук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams