Медикам з Косівщини розповіли про реформування первинної медичної допомоги

news-imageЕксперти Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, продовжують інформувати медиків Прикарпаття про зміни, які несе за собою реформа охорони здоров’я.

Про це повідомила радник з питань муніципальних послуг ІФ ЦРМС Марія Баран. За її словами, центром здійснено ряд інформаційно-роз’яснювальних зустрічей з медичними працівниками ОТГ. Нині вони проводять наступний етап – інформаційну роботу серед медиків із 14 районів області. На третьому, заключному етапі, – інформуватимуть громадськість. Таким системним підходом до проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів ЦРМС підкреслює важливість свідомого впровадження основних ідей реформи системи охорони здоров‘я.

19 лютого для працівників медичних закладів Косівщини було проведено семінар, на якому обговорювали питання реформування первинної медичної допомоги. На зустрічі йшлось про оновлений план реалізації системних перетворень в галузі охорони здоров’я, а також про основні завдання та напрями цієї реформи. У цьому контексті мовилось про старт приписної кампанії (укладення декларацій про вибір сімейного лікаря) та створення Національної служби охорони здоров’я. Марія Баран також розповіла про порядок проведення реорганізації закладів ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. 

Орина Децик, завідувач кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров’я і медичного правознавства ІФНМУ, особливо зосереджувала увагу присутніх на практиці сімейного лікаря. Серед іншого йшлось про завдання із покращення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості. Також науковець акцентувала увагу присутніх на впровадженні медичних інформаційних систем, зокрема електронній системі реєстрації та ведення відносин лікаря та пацієнта eHealth.

Головний спеціаліст з організації медико-санітарної допомоги департаменту охорони здоров’я ОДА Галина Микула розповіла про спроможну мережу первинної медичної допомоги у Івано-Франківській області, а радник з питань місцевих фінансів ІФ ЦРМС Оксана Швець поінформувала присутніх про фінансування ПМД.

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)