Питання надання в оренду водних об’єктів Прикарпаття обговорено в ОДА

news-imageПід час засідання "круглого столу", який відбувся сьогодні за участі першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, обговорювалися проблемні питання надання в оренду водних об’єктів.

У ході обговорення зазначалося, що облдержадміністрація надає розпорядження стосовно оренди водних об’єктів, які знаходяться за межами населених пунктів. Тому було прийнято рішення про інформування управління Держрибагентства про видані розпорядження стосовно оренди саме таких водойм.

У своєму виступі керівник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк повідомив, що на сайті відомства є інформація стосовно виданих дозволів на спецводокористування, функціонує інформаційно-пошукова система водних об’єктів Івано-Франківської області. Він зазначив, що проводиться збір даних щодо водних об’єктів, які знаходяться на балансі об’єднаних територіальних громад.

Також порушувалися питання притягнення суб’єктів господарювання до відповідальності, які користуються водними об’єктами без належно укладених договорів оренди водойм.

Вирішено в межах компетенції державних органів вжити дієвих заходів стосовно інформування:

- зацікавлених суб’єктів господарювання про передачу в оренду наявних перспективних ставків області;

- громадськості про рибогосподарську діяльність на вже переданих в оренду водних об’єктах Прикарпаття.

Обговорено також проблемні питання під час передачі ставків в оренду, розмір орендної плати тощо.

Учасники «круглого столу» погодилися з тим, що необхідно спільними зусиллями посилювати контроль за належним використанням водних об’єктів краю для задоволення потреб громадян, що сприятиме покращенню продовольчого забезпечення населення та наповнення бюджету за рахунок орендної плати.

На зустрічі виступив керівник управління Держрибагентства в області Руслан Чорненький, який розповів про включення Івано-Франківського рибоохоронного патруля у процес надання водних об’єктів в оренду, участь у підготовці умов договорів оренди водних об’єктів.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams