Щодо ремонту дороги в селі Вербовець

У зв’язку з численними публікаціями в соціальних мережах та звертаннями громадян до районної державної адміністрації щодо якості виконання ремонтних робіт  автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-09 «Снятин – Косів -  Старі Кути» на ділянці 36+500-км 38+000 14 травня 2019 року голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк виїхав до с. Вербовець з метою огляду стану ремонту автомобільної дороги та детального з’ясування всіх обставин.

Балансоутримувачем даної дороги та замовником виконання ремонтних робіт є Служба автомобільних доріг  в Івано-Франківської області,  яка підпорядковується державному агентству автомобільних доріг.

Перебуваючи на місці Віталій Васильович з’ясував всі обставини, які виникли підчас ремонту даної дороги та  звернувся до першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Любомира Сeманіва із зауваженнями щодо виконання ремонтних робіт даної дороги.  Для вирішення даного питання в с. Вербовець направлено заступника  начальника Служби автомобільних дорігв Івано-Франківській області з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Михайла Новосільського.

У ході візиту Михайло Новосільський з’ясував, що роботи, які виконувала підрядна організація  філія «Коломийська ДЕД» дочірнього підприємства «Івано-Франківський Облавтодор» є неякісними. Дані роботи не будуть прийнятими Службою автомобільних доріг – до оплати.

Під час розгляду даної проблеми, яка виникла у ході виконання ремонтних робіт, голова райдержадміністрації наголосив, що роботи які будуть виконувати в районі в подальшому повинні бути погоджені з керівництвом райдержадміністрації. 

Додатково повідомляємо, що Косівська районна державна адміністрація також звернулася до Служби автомобільних доріг з письмовим зверненням щодо неякісного виконання ремонтних робіт вищевказаної дороги

За повідомлення районної державної адміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams