Після детального комісійного обстеження Смоднянський ринок відкриють 23 травня – Володимир Зузяк

22052020006На виконання протоколу засідання районного штабуз ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням COVID-19 на території Косівського району від 19.05.2020 року №3 сьогодні начальником штабу з питань надзвичайних ситуацій Володимиром Зузяком, представниками від Держпродспоживслужби в Косівському районі та працівниками поліції району проведено комісійне обстеження Смоднянського ринку з метою визначення його готовності до функціонування.

22052020007За результатами обстеження можна сказати, що Смоднянський ринок відповідає всім вимогам та нормам визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України. Тому відкриття його планується на 23 травня 2020 року.

В свою чергу дирекція Смоднянського ринку буде слідкувати за недопущенням стихійної торгівлі поза межами території ринку.

Основними вимогами і надалі залишаються: відповідально ставитись до усіх протиепідемічних заходів, зокрема тримати відстань, уникати скупчення, носити маску чи респіратор.

22052020008За повідомленням начальника штабу
з питань надзвичайних ситуацій
В.О. Зузяка

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams