Про проведення в районі двомісячника з охорони рибних ресурсів під час весняного нересту (Розпорядження №135)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 30.03.2017 р.       м. Косів                        №135

Про проведення в районі двомісячника
з охорони рибних ресурсів
під час весняного нересту

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про тваринний світ», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів, розпорядження облдержадміністрації від 29.03,2017 р. Л2155 «Про проведення в області двомісячника охорони водних біоресурсів під час весняного нересту», з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування:

1. Провести з 1 квітня по 10 червня 2017 року двомісячник з охорони водних біоресурсів під час весняного нересту риби.

2. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення двомісячника охорони водних біоресурсів (додаються).

3. Відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації (С. Яремин) та виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування в межах повноважень провести відповідну роботу по мінімізації будівельних робіт у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об'єктах району з метою недопущення негативного впливу на проходження нересту.

4. Виконавчим комітетам сільських , селищних , міської рад, Космацькій ОТГ, Косівському ВП ГУНП в Івано-Франківській області (О, Найдусь), директорам державного підприємства „Кутське лісове господарство” (В. Дмитрук), Косівського РП „Райагроліс” (Ю. Пліхтяк). НПП «Гуцульщина» (Ю. Стефурак), ТзОВ „Аква-ЛТД” (І. Хом’як) , голові Косівського УТМР (Я. Сусак) , посилити боротьбу з браконьєрством, вжити заходів щодо недопущення забруднення водойм, попередження загибелі іхтіофауни.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця -головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації О. Олійника.

6. Співвиконавцям розпорядження до 20.06.2017 року подати головному відповідальному виконавцю інформацію про проведену роботу для узагальнення та інформування керівництва райдержадміністрації до 26.06.2017 року

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник
голови районної
державної адміністрації                            Богдан Марчук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams