Відбулося засідання сесії Космацької об’єднаної територіальної громади

3001201901529 січня 2019 року відповідно до графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019-2021 роки провели засідання сесії Космацької об’єднаної територіальної громади за участю голови  Дмитра Бербеничука, депутатів сільської ради, громадськості села.

Засідання сесії розпочалось із виступу голови Космацької об’єднаної територіальної громади. Дмитро Бербеничук  акцентував увагу на реформах, які зараз відбуваються у державі, розповів про динаміку приросту районного бюджету, детально зупинившись на соціально-економічному та культурному розвитку району.

30012019016Під час обговорення перспективного плану визначено головні проблемні питання, які потребують вирішення в 2019-2021 роках: ремонт доріг комунальної власності, ремонт доріг місцевого значення загального користування, завершення вуличного освітлення, добудова школи.

В свою чергу голова об’єднаної територіальної громади Дмитро Бербеничук  підвів підсумки роботи за 2018 рік, акцентував увагу присутніх на тій роботі, що вдалося зробити завдяки спільним зусиллям депутатів та громади села.

Організаційний відділ
апарату райдержадміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams