Відбувся виконком Яблунівської об’єднаної територіальної громади

30 січня 2019 року відповідно до графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019-2021 роки провели засідання виконкому Яблунівської об’єднаної територіальної громади за участю голови Зеновія Томащука, виконавчого комітету сільської ради, громадськості села.

Засідання виконкому розпочалось із виступу голови Яблунівської об’єднаної територіальної громади. Зеновій Томащук акцентував увагу на реформах, які зараз відбуваються у державі, розповів про динаміку приросту районного бюджету, детально зупинившись на соціально-економічному та культурному розвитку району.

Під час обговорення перспективного плану визначено головні проблемні питання, які потребують вирішення в 2019-2021 роках: будівництво садочка в селі Стопчатів, ремонт доріг комунальної власності, створення ЦНАПу.

В свою чергу голова об’єднаної територіальної громади Зеновій Томащук підвів підсумки роботи за 2018 рік, акцентував увагу присутніх на тій роботі, що вдалося зробити завдяки спільним зусиллям депутатів та громади села.

Організаційний відділ
апарату райдержадміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams