Заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський взяв участь у засіданні виконкому Кутської селищної ради

0202201900031 січня 2019 року відповідно до графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019-2021 роки провели засідання виконкому Кутської селищної ради за участю селищного голови Ярослава Вардзаля, виконавчого комітету селищної ради, громадськості села, заступника голови райдержадміністрації Ярослава Бринського.

Засідання виконкому розпочалось із виступу заступника голови райдержадміністрації. Ярослав Бринський акцентував увагу на реформах, які зараз відбуваються у державі, розповів про динаміку приросту районного бюджету, детально зупинившись на соціально-економічному та культурному розвитку району.

Під час обговорення перспективного плану визначено головні проблемні питання, які потребують вирішення в 2019-2021 роках: це ремонт дороги, ремонт фасаду школи, ремонт будинку культури, капітальний ремонт приміщень дитячої школи мистецтв, капітальний ремонт дитячої художньої школи.

В свою чергу селищний голова Ярослав Вардзаль підвів підсумки роботи за 2018 рік, акцентував увагу присутніх на тій роботі, що вдалося зробити завдяки спільним зусиллям влади, депутатів та громади села.

Організаційний відділ
апарату райдержадміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams