Проведено профілактичну бесіду на тему: «Як долати труднощі та конфлікти»

1105201700810.05.2017 року начальником Косівського РВ з питань пробації  Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України спільно з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Косівського ВП ГУНП та головним спеціалістом служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації, в приміщенні служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації для неповнолітнього засудженого в присутності його батька, перебуваючи  на спільному обліку  проведено соціально-виховний захід у формі профілактичної бесіди на тему:  «Як долати труднощі та конфлікти».

11052017009Мета заходу: формування в неповнолітнього уміння виходити з конфліктних ситуацій; виховувати почуття власної гідності, честі, чесності, поваги до людей, доброту, любов до життя, до ближнього, співчуття, милосердя.

Девіз заходу: «Умій прощати і поважати людину, будь щедрий на милосердя, співчуття, розуміння».

За словами начальника Косівського районного відділу з питань пробації капітана внутрішньої служби Дениса Романовича Філіповича, спілкування з іншими людьми - невід'ємна частина, необхідна умова повноцінного життя кожної людини,а тому вжитті всім нам дуже важливо вміти спілкуватися з іншими, щоб бути щасливими, успішно  вчитися, працювати.Однак, життя доводить, що не завжди ви можете правильно розв’язати конфлікт, або розумно уникати його.

 Старший інспектор сектору ювенальної превенції  Косівського районного ВП ГУНП капітан поліції Сергій Васильович Радиш наголосив на тому, що від народження людина опиняється в колі правил, заборон, норм. Спочатку вони встановлюються у сім’ї батьками, потім - ровесниками у дитячому садку, школі, а  чим дорослішою стає людина, тим більшою є кількість норм, яких вона повинна дотримуватися. Адже, коли порушуються правила поведінки, етикет спілкування, створюються конфліктні ситуації, виникає конфлікт.

11052017010Головний спеціаліст служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації Роман Михайлович Книщук акцентував увагу на тому, що кожна людина повинна щоденно аналізувати свою поведінку, свої конфліктні ситуації  у  житті, у спілкуванні  із людьми, які оточують нас та  вміло знаходити шляхи виходу із конфліктних ситуацій, працювати над собою та самовдосконалюватися.

Неповнолітній засуджений розповів про свої конфліктні ситуації із однолітками, друзями, рідними, а також поділилися своїми життєвими планами  та  мріями.  

На завершення заходу старшим інспектором сектору ювенальної превенції  Косівського ВП ГУНП та Косівським РВ з питань пробації  із підобліковим було проведено профілактичну бесіду  спрямовану на  недопущення ними  нових злочинів та адміністративних правопорушень. 

Panorams

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)