Проведено профілактичну бесіду на тему: «Як долати труднощі та конфлікти»

1105201700810.05.2017 року начальником Косівського РВ з питань пробації  Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України спільно з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Косівського ВП ГУНП та головним спеціалістом служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації, в приміщенні служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації для неповнолітнього засудженого в присутності його батька, перебуваючи  на спільному обліку  проведено соціально-виховний захід у формі профілактичної бесіди на тему:  «Як долати труднощі та конфлікти».

11052017009Мета заходу: формування в неповнолітнього уміння виходити з конфліктних ситуацій; виховувати почуття власної гідності, честі, чесності, поваги до людей, доброту, любов до життя, до ближнього, співчуття, милосердя.

Девіз заходу: «Умій прощати і поважати людину, будь щедрий на милосердя, співчуття, розуміння».

За словами начальника Косівського районного відділу з питань пробації капітана внутрішньої служби Дениса Романовича Філіповича, спілкування з іншими людьми - невід'ємна частина, необхідна умова повноцінного життя кожної людини,а тому вжитті всім нам дуже важливо вміти спілкуватися з іншими, щоб бути щасливими, успішно  вчитися, працювати.Однак, життя доводить, що не завжди ви можете правильно розв’язати конфлікт, або розумно уникати його.

 Старший інспектор сектору ювенальної превенції  Косівського районного ВП ГУНП капітан поліції Сергій Васильович Радиш наголосив на тому, що від народження людина опиняється в колі правил, заборон, норм. Спочатку вони встановлюються у сім’ї батьками, потім - ровесниками у дитячому садку, школі, а  чим дорослішою стає людина, тим більшою є кількість норм, яких вона повинна дотримуватися. Адже, коли порушуються правила поведінки, етикет спілкування, створюються конфліктні ситуації, виникає конфлікт.

11052017010Головний спеціаліст служби у справах дітей Косівської райдержадміністрації Роман Михайлович Книщук акцентував увагу на тому, що кожна людина повинна щоденно аналізувати свою поведінку, свої конфліктні ситуації  у  житті, у спілкуванні  із людьми, які оточують нас та  вміло знаходити шляхи виходу із конфліктних ситуацій, працювати над собою та самовдосконалюватися.

Неповнолітній засуджений розповів про свої конфліктні ситуації із однолітками, друзями, рідними, а також поділилися своїми життєвими планами  та  мріями.  

На завершення заходу старшим інспектором сектору ювенальної превенції  Косівського ВП ГУНП та Косівським РВ з питань пробації  із підобліковим було проведено профілактичну бесіду  спрямовану на  недопущення ними  нових злочинів та адміністративних правопорушень. 

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams