Запобігання проявів вчинення насильства в сім’ї

23082017026Насильство в сім’ї залишається однією з основних проблем сьогодення, що не втрачає свою актуальність в українському суспільстві.  Здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, протидії та запобіганню будь-яким його проявам мають відповідну підтримку на державному рівні.

З метою привернення уваги до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї 22.08.2017 Косівським районним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з Косівським РЦСССДМ проведено профілактичний захід на тему: «Запобігання проявів насильства в сім'ї», участь у якому взяли особи, що засуджені до покарань не пов'язаних з позбавленням волі. Під час даного заходу його учасників було ознайомлено із видами насильства в сім’ї, а саме: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Розповіли про основні причини вчинення насильства. Надано інформацію про те, куди необхідно звертатись по допомогу у випадку проявів насильства, та про основні шляхи його попередження.

23082017027Загалом захід був цікавий та корисний. Проводити подібні профілактичні заходи необхідно, оскільки профілактика – спосіб попередження вчинення будь-яких протиправних дій.

Начальник Косівського РВ з питань пробації
Західного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції
капітан внутрішньої служби
Д.Р. Філіпович

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams