Індивідуально-профілактична робота

13102017007Провідним інспектором Косівського РВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Василащук Б.Б. було проведено профілактичну роботу з засудженим, який з’явився для реєстрації. Така форма роботи, як профілактичні бесіди є однією із основних. Вона здійснюється на основі вивчення особистості засудженої особи, з врахуванням вчиненого нею злочину, віку, освіти, особистісних характеристик.

Профілактичні бесіди з підобліковими проводяться не тільки для попередження вчинення ними повторних злочинів, а й для вирішення тимчасових труднощів, які можуть виникати в їхньому житті. Саме настановча розмова з засудженими є профілактикою негативних явищ у суспільстві, які стають першопричиною порушення норм права та закону. У ході бесіди працівником було роз'яснено, що саме знання та дотримання ним правил поведінки, виконання покладених обов’язків, убезпечує особу від непоправимих кроків і правопорушень, які тягнуть за собою такі негативні наслідки, як можливість опинитися за гратами.

Метою таких бесід є підвищення правової і моральної культури засуджених, вся робота спрямовується на розвиток позитивних особистісних змін, підвищеня правової обізнаності.    

Провідний інспектор Косівського РВ
з питань пробації Західного
міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації
Міністерства юстиції
Василащук Б.Б. 

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams