Медикам Косівщини розповіли про реформу пенсійної системи

22022018003Продовжуючи виконувати  заходи Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік. Цього разу - минулої середи  відбулася зустріч з медиками Косівщини, яку проводив головний лікар Косівської центральної районної лікарні Дмитро Михайлович Микитюк. На всі поставлені запитання надавали відповіді Ганцяк Оксана Ярославівна, начальник Косівського відділу обслуговування громадян та Бейсюк Юрій Петрович, заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Косівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

В ході зустрічі йшлося про реформу пенсійної системи, яка розпочалася в жовтні 2017 року. Дано роз'яснення щодо умов призначення та перерахунку пенсій, пенсій за вислугу років та за списком №1 і 2,  як відбулося осучаснення пенсій, на скільки вони зросли, якій категорії, який показник середньої заробітної плати брався для осучаснення. Відмічено те, що перерахунок пенсій здійснювався за матеріалами пенсійної справи.

22022018004В основному присутніх цікавили законодавчі зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві з 1 січня 2018 року, нові умови призначення пенсій та послуги, які можна отримати через Веб – портал Пенсійного фонду України.

На завершення Дмитро Микитюк, головний лікар району подякував пенсійникам  за змістовно проведений захід.

                                                                                                  Косівське ОУ ПФУ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams