Роботодавцям про детінізацію зайнятості та виплати заборгованої заробітної плати

25092018000Керівництво Косівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України приділяє значної уваги проведенню інформаційно-роз'яснювальної роботи серед роботодавців Косівського та Верховинського районів щодо легалізації заробітної плати та негативних наслідків "тіньової" зайнятості, виплати заборгованої заробітної плати.

Сьогодні, 25 вересня з роботодавцями, які зареєстровані на території Черганівської сільської ради було проведено семінар-нараду з вищезазначеного питання. Даний захід відкрив сільський голова Микола Яремин. Адже, одержуючи неофіційну, проводячи невчасну виплату заробітної плати, людина позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому та соціальних гарантій сьогодні. Завдяки таким страхувальникам Пенсійний фонд втрачає кошти, які призначені для виплати пенсій. Крім того потрібно пам’ятати, що боржникам буде нараховано фінансові санкції за порушення термінів сплати єдиного внеску, а наявність боргу позбавляє їх та найманих працівників страхового стажу.

Роз'яснювали важливість укладання трудових договорів з найманими працівниками та дотримання ними законодавства про оплату праці головні спеціалісти фінансово-економічного відділу Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мирослава Третяк та взаємодії з роботодавцями Косівської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Гуцуляк.

В кінці заходу було надано вичерпні відповіді на поставлені роботодавцями запитання.

Косівське ОУ ПФУ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams