Жителі Косівщини та Верховинщини продовжують реєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

Працівники відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації продовжують ведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадян та підприємств, установ, організацій всіх форм власностей для їх залучення до системи надання послуг в електронному вигляді на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Усього на Веб-порталі вже зареєструвалося 1482 фізичних та юридичних осіб гірських населених пунктів Косівського та Верховинського районів, в тому числі, з початку цього року зареєструвалося 583 особи, що на 444 особи більше ніж у 2017 році.

Цей сервіс надає його користувачам можливість зручно й оперативно взаємодіяти з Фондом, отримувати послуги дистанційно, які раніше вимагали особистого звернення. Спеціалісти зазначеного відділу роз'яснюють громадянам, що на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування та забезпечення, розміщено зразки бланків документів, інструкції щодо їх заповнення. Також, користувач може отримувати інформацію з персоніфікованого обліку, пенсійну інформацію.

Варто зазначити, що портал працює з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних.

Косівське ОУ ПФУ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams