Добре знати юридичним особам Косівського та Верховинського районів

27112018000Спеціалісти відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації щоденно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців щодо їхньої роботи в кабінеті страхувальника, з метою отримання довідок додаток 9 або ОК-7 у електронному вигляді.

Отже, Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливостівеб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

— У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі — щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу/Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

27112018001Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті, — можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати — надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Для отримання довідки Додаток 9 або ОК-7 у електронному вигляді безпосередньо страхувальнику (роботодавцю) необхідно здійснити наступні кроки:

1) створення запиту на надання довідки:

portal.pfu.gov.ua - Вхід (вгорі справа) - Юридична особа - Обрати АЦСК - Обрати файл ключа (директора або бухгалтера або печатки) - Ввести пароль ключа - Увійти за ЕЦП - Обрати розділ "Комунікації з ПФУ" - Запит на отримання електронних документів - Довідка про трудовий та страховий стаж (або ОК-7) - Ввести ІПН (код ДРФО), ПІБ та телефон працівника, на якого необхідна довідка - Підписати ЕЦП - Поставити відмітку про згоду на обробку даних - Відправити до ПФУ.

2) отримання довідки:

Через 1-2 хвилини (за нормальної роботи програмного забезпечення) необхідно:

не виходячи з кабінету страхувальника зайти в розділ "Звернення" та знайти там відповідь на запит з поміткою "Виконано". Натиснути на цей документ та внизу "Зберегти образ документу", тобто завантажити файл довідки у форматі .pdf

Довідку можна роздрукувати для зручності або зберігати в електронному вигляді.

Косівське ОУ ПФУ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)