КОСІВЩИНА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017 РОКУ

13042018013У 2017 році управлінням спорту облдержадміністрації розроблено Положення про визначення рейтингу міст та районів області з літніх олімпійських видів спорту на олімпійський цикл 2017-2020 років, відповідно до якого рейтинг визначається за найбільшою кількістю очок, що нараховані за результатами виступу спортсменів у спортивних змаганнях упродовж звітного періоду.

Так, упродовж 2017 року спортивна Косівщина у дитячому, юнацькому та дорослому складах приймала участь у змаганнях з 13 видів спорту із 18, які культивуються на Івано-Франківщині. Це дало змогу нашому району вибороти чи не вперше за часів незалежності України місце на найвищій сходинці п’єдесталу спортивної пошани.

Ця висока нагорода (почесне перше місце у першій групі) не є виключно заслугою сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Тому, щиро хочеться подякувати керівництву та депутатському корпусу районної ради за те, що щорічно у районному бюджеті передбачаються кошти на розвиток фізичної культури і спорту, дирекціям та вихованцям Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» та Яблунівської ДЮСШ «Соколята», районним федераціям з видів спорту, спортивним клубам, вчителям фізичної культури загальноосвітніх шкіл, КІПДМ ЛНАМ, ДП «Кутський професійний ліцей», тим установам, організаціям та підприємствам району, які всебічно сприяли участі провідних спортсменів нашого району в обласних змаганнях з літніх олімпійських видів спорту.

За повідомленням сектору
у справах молоді та спорту
райдержадміністрації

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams