ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У РАЙОННІЙ ВИСТАВЦІ ТВОРЧИХ РОБІТ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вже третій рік поспіль у Косові організовується свято «Країна дитинства» до Міжнародного Дня захисту дітей, у рамках якого заплановано проведення районної виставки творчих робіт під назвою «Гуцульщина. Дитячий погляд». Організаторами виставки є сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, Косівський музей народного мистецтва і побуту Гуцульщини, Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До участі у районній виставці творчих робіт «Гуцульщина. Дитячий погляд» запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів Косівського району.

               Учасникам виставки пропонуються такі теми:

-                     «Культура, звичаї, традиції та обряди Гуцульщини»;

-                     «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво гуцулів» (ткацтво, кераміка, вишивка, різьба, народний розпис, писанкарство, малярство на склі тощо);

-                     «Гуцульська міфологія» (легенди, казки, міфологічні персонажі).

Для участі у виставці творчих робіт необхідно надати роботи на площині формату А3, А2 і більше (для експонування на стінах) в техніках виконання за вибором учасника (образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво). Від навчального закладу приймаються не більше 20 робіт, від одного автора – не більше  2-х робіт.

Критерії оцінювання виставкових робіт:

-                     ідейний зміст та відповідність обраній темі;

-                     оригінальність ідеї, творчий задум;

-                     естетичне оформлення (рамка або паспарту);

-                     цілісність композиції, складність техніки виконання;

-                     відповідність вимогам оформлення (на етикетці вказати назву роботи, ПІП автора, вік, клас, техніку виконання, навчальний заклад, ПІП керівника).

Термін подачі робіт та заявки встановленого зразка – до 22 травня 2018 року. Роботи необхідно подати до Косівського музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини за адресою: м.Косів, вул. Незалежності, 55, ІІ поверх; заявки – до сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації за адресою: м.Косів, м-н Незалежності, 11, 17каб. Після завершення виставки всі роботи повертаються авторам. За детальнішою інформацією звертатися за телефонами – 096 846 99 84 (Вікторія Яремин, завідувач музею), 067 943 88 03 (Олександра Шиндро, головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації).

Презентація виставки та нагородження її учасників відбудеться 31 травня 2018 року у виставковому залі Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини в рамках ІІІ районного свята «Країна дитинства» до Міжнародного Дня захисту дітей. Відкриття виставки о 1430.

ОРГКОМІТЕТ

Вкладення:
Скачати цей файл (zayavka.pdf)zayavka.pdf[ ]46 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams