ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»

0802201901105 березня 2019 року у Косові відбудеться щорічний районний конкурс-фестиваль «Таланти Твої, Україно». Цей відкритий мистецький захід проводиться за ініціативи сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за підтримки відділу освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Учасниками Фестивалю є талановиті діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей учасників АТО та тимчасово переміщених сімей (окремі виконавці та творчі родинні колективи), діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 7 до 17 років, які проживають у Косівському районі.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

-         «Вокальне мистецтво»;

-         «Хореографія»;

-         «Музичне виконання»;

-         «Образотворче мистецтво»;

-         «Декоративно-прикладне мистецтво»;

-         «Художнє та авторське виконання».

Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 27 лютого 2019 року за адресою: м. Косів, майдан Незалежності, 11, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, тел. 24512, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У день проведення Фестивалю заявки не прийматимуться.

Конкурс-фестиваль проводитиметься у чіткій відповідності до Положення про районний конкурс-фестиваль «Таланти Твої, Україно».

ОРГКОМІТЕТ

Вкладення:
Скачати цей файл (Polozgennya.pdf)Polozgennya.pdf[ ]391 Kb
Скачати цей файл (zayavka.pdf)zayavka.pdf[ ]33 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams