КОСІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ «СРІБЛО» НА МІЖОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З АРМРЕСЛІНГУ

0805201904504 травня 2019 року у м. Новоселиця, що на Чернівеччині, проводили традиційний відкритий турнір з армспорту, присвячений святкуванню Дня міста. Щороку ці змагання збирають чимало титулованих спортсменів, вправних у такому популярному виді спорту як рукоборство.

Цьогоріч ця спортивна подія відбулася за участі армборців із Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Спортивну честь Косівщини та Івано-Франківщини в цілому відстоювала збірна команда спортсменів району, не байдужих до цього виду спортивної боротьби. Цього дня у своїх вагових категоріях на руках боролися Андрій Дручків, Тарас Крицкалюк, Олег Хрущ, Іван Лубик, Павло Якимишин та Степан Сенчук.

Рівень спортивної майстерності спортсменів на турнірі був досить високим. Але завдяки силі, спритності і витривалості, якостям, властивим справжнім чоловікам, наші армборці вибороли ряд перемог.

Андрій Дручків боровся у двох вагових категоріях. У поєдинку на руках вагової категорії до 70кг йому вдалося посісти І місце (права рука) та ІІ місце (ліва рука), поступившись кандидату у майстри спорту Дмитру Руленку. Серед спортсменів вагової категорії до 80кг Андрій завоював «бронзову» медаль у поєдинку на лівій руці.

Серед спортсменів категорії до 90кг Тарас Крицкалюк став двократним срібним призером змагань у поєдинках на лівій та правій руках, програвши кандидату у майстри спорту із Чернівців Станіславу Тіху.

Третє місце у поєдинку на правій руці виборов і Олег Хрущ серед спортсменів вагової категорії до 80кг. У цій ж ваговій категорії срібним призером турніру став також Іван Лубик (права рука).

У загальнокомандному заліку наші хлопці зуміли стати другими, поступившись команді армборців Чернівецької обласної федерації армспорту.

По завершенню змагань кожного призера нагородили грамотами, тематичними медалями та упаковками зі спортивним харчуванням, а команда, яка виступала на турнірі під керівництвом представника Степана Сенчука, отримала у винагороду кубок.

Радує той факт, що на Косівщині є чимало молодих хлопців, які власним прикладом культивують боротьбу на руках. А це значить, що армспорту на теренах нашого району бути!