Міжрайонний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Дню Матері

13052019030Протягом останніх кілька років у Косові проводиться міжрайонний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Дню Матері. Не став винятком і 2019 рік.

1305201903111 травня у спортивному залі Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва зібралися чотири жіночі волейбольні команди, щоб вибороти право називатися чемпіонами та неперевершеними гравцями з волейболу. До участі у змаганнях заявилися три команди нашого району та команди із с.П’ядики, що на Коломийщині.

Учасниць турніру вітали заступник голови районної ради Володимир Петричук і завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук.

13052019032Не дивлячись на досить невелику кількість команд, баталії були захоплюючі. Особливо видовищною вийшла гра команди «Гуцульщина» Кути-Кобаки з гостями із с. П’ядики. Гра йшла як на «на гойдалках». Нікому не хотілося програвати. Та все ж таки більш досвідчені господарки змагань перемогли із рахунком 2:0 і стали переможцями турніру.

Друге місце завоювали гості із Коломийщини. Третіми фінішували жіночки-волейболістки із Рожнова. Четвертим учасником турніру була команда юних волейболісток Рожнівського ліцею (тренер – Петро Погребенник). Є велика надія, що саме ці дівчата у скорому часі досягнуть вершин у волейбольній вправності та майстерності.

13052019033Команди-призерки змагань нагороджені кубком, грамотами та пам’ятними медалями за сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Кращими гравцями турніру визнано Вікторію Харченко із ВК «Гуцульщина», Наталію Савин із ВК с. Рожнів та Камілу Чекалюк із ВК с. П’ядики.

Слід зазначити, що команда-переможець виступала у складі О.Кирилюк, І.Петрів, Х.Вардумян, Г.Атаманюк, В.Харченко, Г.Книш, В.Ватрич та Ю.Димидовської.

Хотілося б подякувати дирекції КІПДМ за можливість провести волейбольні змагання на базі спортивного залу закладу, суддям та представникам команд за небайдужість до розвитку на теренах нашого району жіночого волейболу.