У Кутах на спортивному комплексі «Авангард» провели турнір з пляжного волейболу

1208201900010 серпня 2019 року на волейбольному майданчику спортивного комплексу «Авангард», що у селищі Кути, відбувся турнір з пляжного волейболу серед змішаних пар. Цей вид спорт зародився на Косівщині ще зовсім недавно, але поступово заохочує до лав своїх прихильників все більше і більше небайдужих до спорту людей, передусім волейболістів.

12082019001Змагання проходили у дружній атмосфері. Гравці демонстрували видовищну, комбінаційну і безкомпромісну гру. За результатами волейбольних баталій переможцями турніру стали господарі змагань у складі Лесі Кирилюк та її племінника Володимира Яцишина. Другу сходинку п’єдесталу спортивної шани посіла Віка Харченко з с. Кобаки, яка досить вправно володіє м’ячем і, сподіваємося, ще заявить про себе на Всеукраїнській арені, та Василь Грималюк з с. Річки. Третім фінішував сімейний дует з с. Кобаки Христина та Серж Вардумяни.

12082019002Змістовну гру продемонстрували Анна Книш та Назар Пінчук, якого підміняв Коля Комкін, сім’я Іванни та Тараса Петрів, Зоряна Луканюк в парі з Вадиком Романюком. Голова спорткомплексу «Авангард» Дмитро Павлюк нагородив переможців та призерів кубком та пам’ятними медалями.

12082019003Щиро сподіваємося, що на черговому волейбольному турнірі, який проводитиметься 24 серпня 2019 року і присвячуватиметься відзначенню Дня Незалежності України, команд буде значно більше. Гостинно чекаємо гостей з Рожнова, Косова, Стопчатова, Хімчина та інших сіл Косівщини! Турнір з жіночого паркового волейболу 4 на 4 відбудеться 24 серпня на волейбольному майданчику СК «Авангард». Початок ігор о 1030.

Володимир СМЕРЕЧИНСЬКИЙ,
головний суддя змагань

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams