В Олімпійському домі визначили переможців конкурсу спортивної фотографії

02122019010За матеріалами офіційної сторінки Національного Олімпійського Комітету України 22 листопада 2019 року у Олімпійському домі підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводиться Національним олімпійським комітетом України.

Журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та фахівці, обирали кращі світлини у трьох категоріях учасників: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років.

Загалом на конкурс надійшло близько 300 фоторобіт з різних куточків України, які відображали різноманітні події зі спортивного життя.

З-поміж багатьох гідних уваги робіт журі конкурсу обрали найбільш яскраві на думку фахового журі фото, де автори зуміли закарбувати та сповна передати яскраві відчуття та неповторні емоції спортсменів і любителів спорту, що переповнювали їх в процесі занять спортом, боротьби за нагороди, у миті тріумфу або розпачу.

Тож, переможцями конкурсу у відповідних категоріях стали представники з 9 регіонів України, в тому числі й з Івано-Франківщини. Учень Яблунівського ліцею Марко Заячук став бронзовим призером у номінації «Діти до 16 років». Журі відзначило світлину, на якій зображено чемпіона світу і Європи з гирьового спорту та учасника чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів Миколу Онуфрійовича Рабинюка під час проведення обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Цей захід відбувся у травні цього року в Яблунові.

Учні Яблунівського ліцею вже не вперше беруть участь у цьому конкурсі. Кілька років тому переможцем у номінації «Діти до 16 років» стала учениця Яблунівського ліцею Абрам’юк Наталія.

За повідомленням сектору у справах
молоді та спорту райдержадміністрації

ФОТО Марка Заячук
(фотографія-переможець конкурсу
спортивної фотографії)

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams