У ПІСТИНІ ПРОВЕЛИ ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З АРМРЕСТЛІНГУ

13012020000У Пістині спортивний 2020 рік розпочався проведенням відкритої Першості села з армрестлінгу. Такі змагання у селі відбуваються вже третій рік поспіль. Щороку кількість їх учасників зростає, армспорт на Косівщині розвивається та набирає популярності серед широкої аудиторії його адептів.

Ініціатору проведення відкритої Першості с. Пістинь з армрестлінгу Степану Сенчуку у тісній співпраці із сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Пістинською сільською радою, радою ФСК «Кремінь», меценатами та доброчинцями вдалося на високому рівні організувати змагання, які відбулися на базі Будинку культури села за участі більше 30 спортсменів із Косова, Коломиї, Пістиня, Шешорів, Черганівки, Кобаків, Вербовця, Спаса та Гвіздця.

Армрестлери показали хорошу і технічну боротьбу у п’яти вагових категоріях. Призові місця серед спортсменів розподілилися наступним чином:

вагова категорія до 70кг

13012020001І місце – Степан Сенчук, с. Пістинь;

ІІ місце – Андрій Кабин, с. Черганівка;

ІІІ місце – Віталій Фесюк, с. Вербовець;

вагова категорія до 80кг

І місце – Андрій Дручків, с. Шешори;

ІІ місце – Юрій Палійчук, с. Гвіздець;

ІІІ місце – Степан Сенчук, с. Пістинь;

вагова категорія до 90кг

І місце – Тарас Крицкалюк, с. Вербовець;

ІІ місце – Андрій Дручків, с. Шешори;

ІІІ місце – Юрій Палійчук, с. Гвіздець;

вагова категорія 90кг+ (права рука)

І місце – Дмитро Миколайович Мосейчук, с. Пістинь (чемпіон у цій ваговій категорії на праву руку вже третій рік поспіль);

ІІ місце – Андрій Дручків, с. Шешори;

ІІІ місце – Дмитро Дмитрович Мосейчук, с. Пістинь;

вагова категорія 90кг+ (ліва рука)

І місце – Дмитро Миколайович Мосейчук, с. Пістинь (незмінний чемпіон змагань на праву та ліву руки);

ІІ місце – Тарас Крицкалюк, с. Вербовець;

ІІІ місце – Дмитро Дмитрович Мосейчук, с. Пістинь;

13012020002Переможців та призерів змагань вітали завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук, Пістинський сільський голова Тарас Бейсюк, голова ради ФСК «Кремінь» Дмитро Тодорак. Вони нагородили спортсменів грамотами, пам’ятними медалями та грошовими преміями, побажавши кожному з них яскравих перемог на обласному та Всеукраїнському рівнях.

А вже у лютому 2020 року у Долині кращі армрестлери Косівщини захищатимуть спортивну честь рідного краю на чемпіонаті Івано-Франківської області з армспорту.

Хотілося б подякувати тим людям, які всіляко сприяли в організації відкритої першості с. Пістинь з армрестлінгу: передусім, меценатам Дмитру Тодораку, Василю Лукачуку, Роману Лукачуку, Святославу Лавруку, Степану Сенчуку та Андрію Негруку, сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, суддівській бригаді у складі Андрія Дручківа та Тараса Крицкалюка. Спільними зусиллями під силу зробити багато!

Іван ПЛІХТЯК,
інструктор по спорту при
Пістинській сільській раді

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams