До завершення першого етапу чемпіонату району з волейболу залишилось зіграти 1 тур. Два фіналісти з чотирьох вже відомі

20037317001В березні команди зіграли два чергові тури чемпіонату району з волейболу. У 8 турі лідери чемпіонату прогнозовано виграли свої матчі і ситуація у верхній частині турнірної таблиці залишилась без змін.

А в 9 турі було не все так просто. У матчі лідерів Рожнів-1 – Річка важку перемогу здобули волейболісти з Рожнова з рахунком 3:2, хоча по ходу матчу програвали 1:2. Ці дві команди достроково забезпечили собі вихід в другий етап. Хімчин, вигравши в С.Березова 3:1, позбавив березунів шансів на участь в фіналі. Також Н.Березів після двох поразок від Рожнова-2 і Кобаків втратив можливість грати у фінальній четвірці. Зате Кобаки після виграшу від Рожнова-2 продовжують зберігати шанси на вихід в фінал, хоча тепер не все залежить від них самих. Кобакам треба вигравати свої дві гри і сподіватись на програш конкурентів у заключних двох матчах.

-2

20037317002Другий етап (фінал чотирьох) команди розпочинають з наступними очками: 1 місце – 4 очка, 2 місце – 3 очка, 3 місце – 2 очка, 4 місце – 1 очко. Очки, набрані на першому етапі, в другому етапі не враховуються.

Заключний 10 тур відбудеться 26 березня в Рожнові і Косові. Початок ігор о 12 год.

Вирішальними матчами будуть Рожнів-2 – Річка (в Рожнові) і Хімчин – Кобаки (в Косові).