«Олімпійський квінтет» дебютував на Косівщині

101020170086 жовтня у спортивному залі Косівської ЗОШ I-III ст. №1 відбулися змагання «Олімпійський квінтет» на призи чемпіона світу та Європи з гирьового спорту Миколи Рабинюка. Проводилися вони також з нагоди відзначення 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії.

На свято завітали головний спеціаліст сектору у справах молоді і спорту Косівської райдержадміністрації Шиндро О.В. та методист методичного кабінету відділу освіти РДА Данилюк В.Б, які побажали спортсменам позитивного настрою, на відмінно продемонструвати свої вміння та навички, успішно виступити на змаганнях. З особливою теплотою вітали Миколу Рабинюка (прекрасного педагога, відомого спортсмена), який нещодавно відзначив свій 70-тирічний ювілей.

Новизною цього заходу було те, що кожну команду представляли не тільки школярі, але й вчитель фізичної культури, які змагалися у восьми видах програми. Здебільшого, це були естафети та ігри спортивно-розважального характеру. А завершився захід  турніром з міні-футболу та товариською зустріччю між командами вчителів та учнів з баскетболу. Дуже шкода, що на перше спортивне свято такого роду з’явилися лише чотири команди (Яблунівська, Микитинецька, Косівська №1 та Соколівська загальноосвітні школи), хоча напередодні змагань бажаючих взяти участь було більше десятка. У такій послідовності і розташувалися команди у підсумковому протоколі за результатами змагань. Усіх учасників та призерів змагань нагородили грамотами Косівської райдержадміністрації, а команди-призери отримали подарунки (баскетбольні та волейбольні м’ячі) від депутата міської ради Зузяка В.О.

10102017009

Після урочистого нагородження учасників «Олімпійського квінтету» Рабинюк Микола Онуфрійович коротко розповів про свої спортивні здобутки і зазначив: «Я щиро вдячний усім, хто завітав на таке цікаве свято спорту. В декого з учасників не одразу все виходило, відчувалося, що окремі юні спортсмени вперше побували у такому великому спортивному залі, а  деякі учні не мають можливості займатися за відсутності спортзалу  в школі. Тож, подібні змагання є  неабияким досвідом для вдосконалення своєї спортивної майстерності та вправності. Особлива подяка вчителям фізичної культури Атаманюку Ю.М., Абрам’юку В.В., Крицкалюку І.Д., Сусаку І.М., які не тільки зуміли організувати  школярів, але й самі взяли участь у заході. Найщиріші вітання передаю депутату міської ради Зузяку В.О. та завідувачу сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Мельничуку М.Д. за нагороди та призи для учасників змагань. Від себе додам, що вже через кілька тижнів будуть утворені нові об’єднані територіальні громади (ОТГ), але я сподіваюся, що теплі та щирі стосунки, які склалися між вчителями фізичної культури упродовж багаторічної праці у Косівському районі на освітянські ниві (адже скільки було проведено змагань з різних видів спорту, навіть важко злічити), не дадуть підстав згаснути нашій дружбі та товариськості і ми ще не раз зустрінемось для того, щоб позмагатися у спортивних змаганнях».

Віталій АБРАМ’ЮК
вчитель фізичної культури
Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)