ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ

У грудні 2017 року у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбудеться виставка творчих робіт під назвою «Схиляюсь, Боже, до землі перед Тобою за Вкраїну…». Роботи експонуватимуться у період з 05 по 31 грудня 2017 року. Виставка, приурочена 75-річчю створення УПА, завершуватиме ряд національно-патріотичних заходів до Дня Захисника України, Дня Українського Козацтва і Дня Гідності та Свободи.

Для участі у виставці творчих робіт необхідно виконати роботи на площині А2 та А3 форматів в техніках виконання за вибором учасника (графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво). Від навчального закладу приймаються не більше 20 робіт, від одного автора – не більше 2-х робіт.

Критерії оцінювання виставкових робіт:

-         ідейний зміст та відповідність обраній темі;

-         оригінальність ідеї, творчий задум;

-         естетичне оформлення (рамка або паспарту);

-         цілісність композиції, складність техніки виконання;

-         відповідність вимогам оформлення (на етикетці вказати назву роботи, П.І.П. автора, вік, клас, навчальний заклад, П.І.П. керівника).

Роботи, не оформлені належним чином, не прийматимуться.

Термін подачі робіт та заявок встановленого зразка – до 27 листопада. Роботи необхідно приносити до Косівського музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини за адресою: м. Косів, вул. Незалежності, 55, ІІ поверх (музей працює також у вихідні дні з 1000 до 1800); заявки – до сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації за адресою: м. Косів, м-н Незалежності, 11, 17каб. Після завершення виставки всі роботи повертатимуться авторам.

За детальнішою інформацією звертатися за телефонами моб.тел.067 943 88 03 (Олександра Шиндро, головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації), моб.тел.096 846 99 84 (Вікторія Яремин, завідувач музею).

Про дату та час відкриття виставки буде повідомлено додатково.

Вкладення:
Скачати цей файл (zayavka.doc)zayavka.doc[ ]30 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams