У НИЖНЬОМУ БЕРЕЗОВІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ КІБОРГА МИКОЛИ САМАКА

29122018005Три роки тому сумна звістка про трагічну загибель під час оборони Донецького аеропорту уродженця с. Баня-Березів Миколи Самака вразила всіх. На щебені життєвої хвилі відійшов у вічність, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави на сході України, молодий юнак, сповнений сил та життєвої наснаги…

29122018006Як студент Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, хлопець любив спорт, пропагуючи своїм власним прикладом здоровий спосіб життя.

Тому, на Косівщині світлу пам'ять Героя України вшановують спортивними змаганнями, проведеними у Косові та рідних Березовах.

Так, цьогоріч, 24 січня заходи пам’яті воїна АТО Миколи Самака розпочалися поминальною панахидою біля його могили у с. Баня-Березів. Цього дня біля місця останнього спочинку юнака зібралися рідні, односельчани, учні та педагогічний колектив місцевої школи, побратими та представники влади. Парох Баня-Березівської церкви святих Ап. Петра і Павла о.Михайло провів поминальне богослужіння за упокій душі загиблого у бою кіборга.

29122018007Слова на знак пам’яті, глибокої довічної шани та поваги до Захисника України звучали від сестри загиблого Надії та депутата районної ради Миколи Васкула. Учні Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ст. подарували присутнім вірші та пісні як свідчення пошанування подвигу свого земляка.

У Нижньоберезівській ЗОШ І-ІІ ст. захід продовжили спортивні змагання, урочисте відкриття яких благословив о.Ігор. З вітальними словами до спортсменів виступили представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець, заступник голови районної ради Володимир Петричук, Нижньоберезівський сільський голова Михайло Іванків. Побратими Самака підняли прапор України під гучне виконання гімну всіма присутніми у спортивному залі.

29122018008До участі у змаганнях заявилися 8 футбольних команд із Текучанської ЗОШ І-ІІ ст., Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ст., Вижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст., Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лючківської ЗОШ І-ІІ ст., Яблунівської ДЮСШ «Соколята», Акрешорської ЗОШ І-ІІ ст. та Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст.

У підсумку спортивного поєдинку перемогу вдалося вибороти ФК Яблунівської ДЮСШ «Соколята», друге і третє місця між собою розділили гравці футбольних команд Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Акрешорської ЗОШ І-ІІ ст. відповідно.

Нагородження переможців та призерів турніру проводили Володимир Веркалець, представники ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО», ГО «Спілка учасників АТО у Косівському районі», сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації і сестра Миколи Надія.

29122018008За здобутки у турнірі юні спортсмени отримали кубок, медалі та грамоти від організаторів спортивного дійства.

Слова подяки хотілося б висловити духовенству, депутату районної ради Миколі Васкулу, Косівській районній раді та райдержадміністрації, директорам та вчителям фізкультури Текучанської ЗОШ І-ІІ ст., Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ст., Вижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст., Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лючківської ЗОШ І-ІІ ст., Яблунівської ДЮСШ «Соколята», Акрешорської ЗОШ І-ІІ ст. та Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст., колективу працівників та учасникам художньої самодіяльності Будинку культури с. Баня-Березів, головному судді змагань Івану Рижуку, ПП Богдані Будурович, завФАПом с. Нижній Березів Миколі Генику, Дарії Мілевській, Ганні Геник та всім, які доклали зусиль і всебічно сприяли в організації і проведенні заходу.

Іван КРИСЯК
голова ГО «Спілка учасників АТО»

Михайло МЕЛЬНИЧУК
завідувач сектору у справах молоді
та спорту райдержадміністрації

2912201800929122018010291220180112912201801229122018013291220180142912201801529122018017

Panorams

Оголошення

 • 19 серпня відбудеться благодійний концерт на підтримку Дениса Гостюка +

  Детальніше
 • 6 - 7 вересня у Косові пройде фестиваль "Мальований дзбаник" +

  Детальніше
 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • 1
 • 2

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)