ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

06022018015Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Організація відпочинку та оздоровлення дітей за кошти місцевого та державного бюджетів проводиться у відповідності до Закону України зі змінами «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року №375-VI.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направляються до дитячих оздоровчих закладів області та України, у т.ч. до державних підприємств «Український дитячий центр «Молода Гвардія» м. Одеси та «Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Київ.

Бюджетні путівки та путівки із частковою оплатою надаються на оздоровлення дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;дітей-інвалідів; дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; відмінників навчання; дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд; бездоглядних та безпритульних дітей; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах у віці від 7 до 16 років.

Тому, сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації розпочато формування бази даних дітей пільгових категорій району щодо їх направлення на оздоровлення до дитячих оздоровчих закладів області та України упродовж оздоровчої кампанії 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: м. Косів, м-н Незалежності, 11, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації (каб. №17).

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams