Привітання голови Косівської райдержадміністрації Петра Іванишина з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

13032020003Шановні працівники і ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Косівщини!

Щиро і сердечно вітаю всі трудові колективи підприємств комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу. Це – тепло, вода і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць і дворів, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації
Петро Іванишин

Шановні працівники і ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Косівщини!

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams