СІМ’Ї У СКРУТІ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО РИЗИК ЗАХВОРІТИ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

2903201600324 березня відзначають Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Цього дня Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Косівським районним фтизіопульмонологічним диспансером організували зустріч із сім’ями району, які опинились у складних життєвих обставинах. Захід відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та місячника «Зупинити епідемію: Туберкульоз не відступає».

29032016004Лікар-фтизіатр Косівського районного фтизіопульмонологічного диспансеру Світлана Мельник поінформувала сім’ї про цю соціально-небезпечну хворобу, збудником якого є мікобактерія, відома як паличка Коха, детально роз’яснила причини й наслідки захворювання на туберкульоз. Розповіла також про те, що як наслідок безвідповідального ставлення до свого здоров’я ризик захворіти туберкульозом значно вищий у людей зі слабкою імунною системою, тих, які зловживають алкоголем, вживають наркотичні речовини, не отримують збалансованого харчування.

Наприкінці заходу сім’ї у скруті отримали продуктові набори за сприяння Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Іванна ДІЙЧУК
провідний спеціаліст-юрисконсульт 
відділу соціальної роботи 
Косівського РЦСССДМ 

2903201600529032016006

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams