НА КОСІВЩИНІ ПРОВЕЛИ РЯД ЗАХОДІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

29032016007Протягом березня 2016 року на базі Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст., Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст., Баняберезівської ЗОШ І-ІІ ст. та Лючанської ЗОШ І-ІІ ст. проводились ряд тренінгів щодо профілактики захворювання на туберкульоз. Заходи проводились спеціалістом та фахівцем Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Малкович та Іванною Варвадюк в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та інформаційно-просвітницького місячника «Зупинити епідемію: Туберкульоз не відступає».

29032016008Така інформаційно-просвітницька робота спрямовувалася на формування стійких навичок здорового способу життя та безпечної поведінки, запобігання поширенню туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб у дитячому та молодіжному середовищі.

Так як символом Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом є біла ромашка, після закінчення тренінгу учні записували на вирізаних з паперу пелюстках ромашки свої враження про почуте, а також побажання швидкого одужання хворим туберкульозом людям.  

Оксана МАЛКОВИЧ
спеціаліст І категорії відділу
соціальної роботи КРЦСССДМ

2903201600929032016010

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams