ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ПИСАНКОВОГО РОЗПИСУ

2904201600127 квітня 2016 року напередодні Воскресіння Господнього у м. Косові для дітей учасників АТО та із тимчасово переміщених сімей організували краєзнавчу пізнавальну екскурсію до Музею Писанкового Розпису у м. Коломиї. Екскурсія проводилась у рамках проекту «Національно-патріотичне виховання молоді» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Її організатором виступив Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Косівської центральної районної бібліотеки для дітей.

29042016002У славнозвісному музеї писанки дітям розповіли про таємницю яйця як зародка життя та таємниці світового дерева. Екскурсантам цікаво було послухати про писанку як символ життя, добра, надії, магічний оберіг нації, її філософії та культури.

Діти відвідали експозиції музею, на яких представлені писанки та декоративні яйця з різних регіонів України: Гуцульщини, Покуття, Буковини, Лемківщини, Бойківщини, Опілля, Поділля, Полісся, Подніпров’я, Слобожанщини та Причорномор’я. Помилувалися також писанками, створеними українцями, що проживають на різних континентах світу.

29042016003

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams