“Без калини нема України, без народу Вкраїни нема...”

29052016001Говорила мати: «Не забудься, сину, 
Як будуєш хату, посади калину.
Бо вогненні грона — наша кров червона.
Зоряна калина — і краса, і врода...»

Нещодавно в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в Річківському навчально-виховному комплексі проведено виховний захід національно-патріотичного спрямування під назвою «Без калини нема України, без народу Вкраїни нема...».

Його організували та провели бібліотекар Річківського НВК та фахівець із соціальної роботи Косівського РЦСССДМ; також до проведення заходу залучено вчителя музики. На захід були запрошені учні та вчителі НВК.

29052016002

Метою виховного заходу було розширити знання дітей про національні символи України, сформувати в учнів пізнавальний інтерес, бажання вивчати культурну спадщину рідного краю, виховувати почуття патріотизму.

Учні дізналися про національні символи України, а також про давні традиції, пов'язані із цими символами. Діти розповідали те, що самі знають про національні символи України, про те, що на їхню думку вони означають та значать для них. Крім того, вони розповідали вірші та співали патріотичні пісні.

В рамках цього заходу та з метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеці НВК також був створений куточок пам'яті героям Небесної Сотні, де зібрано фотографії Героїв та їхня біографія, статті та вирізки з різних джерел про тих, хто ціною власного життя захищав Україну...

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

290520160042905201600329052016005

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams