До Дня працівників статистики

Відзначення Дня працівників статистики свідчить про важливу роль, яка відводиться статистичній службі у розв’язанні складних завдань забезпечення соціально-економічного розвитку держави.

Результати щоденної праці статистиків, зокрема і фахівців Головного управління статистики, є базовим підгрунтям створення якісної інформаційної бази для аналізу та прогнозування тенденцій соціального та економічного розвитку нашого краю та держави в цілому.

У 2017 році завершується реалізація п’ятої за роки незалежності Стратегії розвитку державної статистики. ЇЇ виконання дозволило підвищити якість державної статистики на основі створення процесно-орієнтованої статистичної системи, яка відповідає міжнародним стандартам, забезпечило формування позитивного ставлення до неї у громадськості.

Результатом статистичного виробництва, що передбачає здійснення процесів збирання, обробки, аналізу та поширення, є підготовка статистичних продуктів із врахуванням запитів і потреб користувачів, забезпечення їх вільного та рівного доступу до все більшої кількості статистичних даних.

З початку року фахівцями Головного управління статистики підготовлено 43 статистичні збірники, 540 статистичних бюлетенів, 19 довідників та буклетів, 21 доповідь та 160 експрес-випусків.

         Активно висвітлювалися результати державних статистичних спостережень у засобах масової інформації. Упродовж року оприлюднено 340 повідомлень про соціально-економічне становище області, міст та районів, понад 6,5 тис. інформаційних матеріалів, в тому числі у вигляді інфографіки, з актуальних питань сьогодення, на радіо та телебаченні фахівцями Головного управління статистики озвучено 215 публікацій.

Підготовку цих статистичних продуктів здійснено за результатами опрацювання понад 220 тис. первинних звітів, поданих респондентами.

Отже, зміцнення партнерських відносин з респондентами та користувачами, які виступають повноправними учасниками процесу статистичного виробництва, є одним з пріоритетів нашої діяльності.

Колектив Головного управління статистики, а це понад 200 фахівців – це спільнота високопрофесійних однодумців, які вболівають за доручену справу, підтримують та ініціюють нове, вміють згуртуватися і організувати роботу.

Дорогі працівники, ветерани органів державної статистики, фахівці, які здійснюють статистичну діяльність!

Прийміть сердечні привітання з професійним святом та слова глибокої вдячності за самовіддану працю, сумлінне виконання обов’язків, відданість справі, високий професіоналізм і компетентність. Зичу Вам нових звершень і вагомих здобутків, енергії та наснаги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя,  миру та щедрої долі.

Начальник
О.В.Бліннікова

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)