Прес-випуск До Дня енергетика

22122017005Головне управління статистики інформує. В області потреби в електроенергії задовольняють  теплова електростанція, теплоелектроцентраль, когенераційна установка, 9 сонячних, 4 гідро- та 2 електростанції, що працюють на біогазі. Найбільшим виробником електроенергії в області виступає відокремлений підрозділ «Бурштинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК «Західенерго». На ринку постачання та розподілення електро- та теплоенергії працюють: приватне акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго», державні підприємства «Івано-Франківськтепло­комуненерго» і «Калуська теплоелектроцентраль-Нова», товариства з обмеженою діяльністю «Карпатенерготранс» і «Станіславська теплоенергетична компанія».

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря у січні–жовтні 2017р. було зайнято 9,6 тис. осіб або 22,3% працюючих у промисловості області. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за цим видом діяльності у січні–жовтні 2017р. порівняно з аналогічним періодом 2016р. зросла на 26,4% і склала 7903 грн, що майже на третину перевищує середній розмір заробітної плати в економіці області.

Підприємствами енергетичної галузі у 2016р. реалізовано продукції на суму 12,8 млрд.грн, що у загальнообласних обсягах склало 34,2%. У 2016р. в області вироблено 8,9 млрд.кВт·год електроенергії ( загальнодержавних обсягів), що на 11,3% менше попереднього року, теплоенергії вироблено і відпущено 1 млн. Гкал (на 4,2% більше).

Щорічно електростанціями області генерується 5–6% загальнодержавного обсягу електроенергії, зокрема тепловою електростанцією – 12–15% її виробництва тепловими станціями держави.

У розвиток підприємств енергетичного комплексу у 2016р. було інвестовано 448,1 млн.грн, протягом січня–вересня п.р. – 246,3 млн.грн. Частка підприємств тепло- та електроенергетики в загальному обсязі капітальних інвестицій у промисловість області за 9 місяців 2017р. склала 11,3% (за відповідний період торік – 13,5%), іноземними інвесторами у енергетичну галузь області станом на 1 жовтня 2017р. спрямовано 6,3 млн.дол США.

Для потреб галузі упродовж січня–вересня 2017р. в експлуатацію прийнято лінії електричні силові місцеві наземні протяжністю 1,97 км, трансформаторні понижаючі підстанції напругою 35 кВ (потужністю 2,63 тис.кВ·А), міні-ГЕС (4,91 тис.кВт), електростанціїї, що працюють на енергіїї вітру (0,6 тис.кВт), сонця (157,90 тис.кВт) та на нетрадиційних джерелах енергії (0,33 тис.кВт).

У день професійного свята вітаємо усіх причетних до цієї важливої справи, бажаємо невичерпної енергії, наснаги та реалізації сміливих планів і масштабних ідей!

Довідково: Згідно з указом Президента України від 12 листопада 1993 року День енергетика щорічно відзначається 22 грудня.

Довідка: тел. (0342)79-20-08; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2017

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)