У ВЕРХОВИНІ ПРОВЕЛИ ОБЛАСНІ ЗИМОВІ ЮНАЦЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ

2302201700017-19 лютого 2017 року у Верховинівідбулися Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліна «Кубок Гуцульщини» та обласні зимові юнацькі спортивні ігри.

23022017001В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий, заступник голови Верховинської районної ради Іван Маківничук, начальник управління спорту обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури і спорту Орест Оклієвич, голова відділення НОК в Івано-Франківській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту Мирослав Карабін, які в своїх виступах зазначили, що такі змагання повинні проводитись щорічно за найвищими спортивними стандартами, побажалиспортсменам та їх вболівальникам чудового видовища та хороших результатів.

23022017002Програмою змагань передбачалися стрибкина лижах з трампліна; лижнедвоборство; гірськолижнийспорт та лижнігонки. Позмагатисьдо Верховини прибули спортсмени з Богородчанського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Верховинського районів, Печеніжинської ОТГ, м. Яремче, селища Ворохта та м. Кременець Тернопільської області. Всього у змаганнях взяли участь 225 спортсменів.  

Косівщину представляли дві команди Косівської гірськолижної ДЮСШ та команда Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» під керівництвом завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайла Мельничука.

23022017003До участі у змаганнях з гірськолижного спорту заявилися 67 спортсменів із Косівського, Верховинського районів, м. Яремче та СТК «Буковель». Переможцями та призерами у своїх вікових категоріях в дисциплінах «Слалом-гігант» та «Слалом» стали Альберт Павлюк, Діана Білак, Олександр Лелет, Віталій Попенюк, Вікторія Боєчко, Стас Медвідчук, Владислав Лосюк та Іванна Кімейчук.

У командному заліку змагань з гірськолижного спорту перше місце у команди Верховинського району (1625оч.), другою стала команда Косівського району (1520оч.), на третьому місці команда СТК «Буковель» (595оч.).

23022017004У змаганнях з лижних перегонів команда району посіла третє загальнокомандне місце серед семи команд-учасниць. Скарбничку спортивних нагород поповнили Дзвенислава Солоненко, яка у віковій категорії дівчат 2003-2004р.н. посіла другі місця у дисциплінах «Класичний стиль» та «Вільний стиль», та Валерій Стефанко, який у цих дисциплінах також став срібним призером (вікова категорія хлопців 2001-2002р.н.)

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та кубками організаторів ігор.

За повідомленням сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

23022017005230220170062302201700723022017008

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Погода в Косові

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)