День пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10052016001В цей день схиляємо голову перед подвигом Всіх хто віддав життя за Україну, щоб наші діти жили в мирі на вільній землі. Серед них – кращі сини і доньки Срібної Землі. І пам’ять про них завжди в наших серцях.

10052016002Це історична датавідзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу, а саме наших земляків - героїв у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.

10052016003Для України ця подія має особливе значення, тому що ми знову захищаємо свою рідну Україну і у нас завжди є прагнення до миру і спокою, свободи й доброти.

Нехай ці свята у час пробудженої природи зігріють нас травневим теплом та надають сил на натхнення у сучасному державотворенні та найскорішої Перемоги незалежної України в наш час!

10052016004З нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в приміщенні Косівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 08.05.2016р. було проведено благодійний обід для ветеранів війни на 60 чоловік та святковий концерт за участю аматорського народного фольклорного колективу «Осіннє золото».

На захід були запрошені ветерани війни, учасники бойових дій, діти війни, громадські активісти. Відкрили свято голова районної організації ветеранів війни і праці Братівник Я.Г., голова районної ради  Павло Ванджурак, директор територіального центру Филищук Ю.Д.

10052016005Низький уклін, всім нашим славним Героям-переможцям!

Велика Перемога об’єднує нас і робить сучасну Україну сильнішою і єдиною!

Директор
Ю.Д. Филищук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams