Андріївські вечорниці

1612201602813-го грудня всі православні християни святкували День святого апостола Андрія. Не забули також і про відомі традиції українських Андріївських вечорниць і в нашому Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Колектив Територіального центру разом з фольклорно - аматорським колективом «Осіннє золото» прагне того, щоб люди знали і не забували українські традиції, звичаї та обряди.

16122016029На вечорницях панувавнеповторнийдух жартів, лилась повноводною рікою мелодійна українська пісня, там було і ворожіння на тарілках, хустках, пшениці – усе відобразили вдумливі і небайдужі до народних обрядів організатори вечорниць. Жоден з присутніх на вечорницях не нудьгував і приймав активну участь в даному дійстві.

На довгих столах були пісні смакіття – вареники з капустою, картоплею, грибами, пироги з яблуками і калиною, а ще – вінегрет, квашена капуста, мариновані гриби, засолені огірки і помідори, печена картопля, риба, узвар.

Але найголовніше – учасники колективу «Осіннє золото» змогли створити справжню атмосферу свята, передати частинку духовного скарбу українського народу, продовжити через них давні традиції та гарні обряди.

16122016030

 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams