Добро для кожного, добро для всіх…

10032017000Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя.І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Підопічних Яблунівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Косівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вже далеко не в перший раз підтримують жінки  Союзу українок у Франції. Ці люди довели, що чуже горе - їхнє горе і, незважаючи на те, що це інша країна, вони вітають наших підопічних на кожне свято подарунками та різними смаколиками. А нещодавно щиросердечно надіслали в подарунок великий LED телевізор LG на 43 дюйми і грошову допомогу на його підключення. Жителі відділення дуже щасливі, адже тепер вони можуть переглядати в гарній якості багато каналів. Це одна з небагатьох розваг, яку можуть собі дозволити старенькі та люди з обмеженими можливостями.Надаючи допомогу, Ви не просто даруєте матеріальні цінності, але й даєте радість і надію на краще життя.

Дорогі союзянки, Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем людей похилого віку та людей з обмеженими руховими можливостями в нашому відділенні і розуміння непересічної важливості нашої роботи.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Директор
Ю.Д.Филищук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams