Воскресіння Господнє – для нас приклад того, що жертовність сповнює життя добром і милосердям, а безкорисливі вчинки здатні творити дива

2804201700015 квітня  (у Велику суботу) о. Дмитром та о. Романом було посвячено паску та інші Великодні продукти для підопічних Яблунівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Косівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

28042017003

Ми вдячні добродію (який побажав залишитися невідомим) за надані ним продукти харчування для святкового столу, а також  Юрківському Д.М. із с. Люча, та іншим милосердним людям, які завітали у Великодні свята у відділення. Вони принесли для підопічних не лише продукти, але й святковий настрій. Великодні пісні прозвучали у стаціонарному відділенні у виконанні учасників аматорсько-волонтерського колективу «Осіннє Золото».

Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) та колектив Яблунівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання висловлює щиру подяку за створену святкову атмосферу для людей, які потребують родинного тепла та затишку. Нехай доброта та щедрість Ваших душ множиться, та буде прикладом для інших. 

2804201700228042017001

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams