На Косівщині розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС

19 жовтня 2017 року у місті Косові на майдані Незалежності презентували мобільний сервісний центр МВС в Івано-Франківській області. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Тетяна Копильчук.

Мобільний сервісний центр МВС – це пересувний центр, оснащений необхідним сучасним обладнанням, який виїжджає у населені пункти, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри. Протягом робочого дня місцевим мешканцям надавалися найбільш затребувані послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. В мобільному сервісному центрі громадян обслуговують два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля. Саме завдяки роботі мобільних сервісних центрів МВС послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни, не затрачаючи ані часу, ані коштів на те, щоби доїхати до найближчого сервісного центру. Відстань від зазначених населених пунктів до найближчих сервісних центрів МВС області складає від 30 до 50 км, тобто – це надзвичайно зручна послуга.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (0342) 55-24-21 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС .

Здійснювати виїзд мобільний сервісний центр буде в майбутньому щочетверга з 10:30 до 13:00 год. Попередній запис у центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації або за                     тел. (03478) 2-22-39.

Центр надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams