Великодня писанка

02042018004Протягом 23 — 30 березня Косівським районним центром соціальних  служб для сім'ї, дітей та молоді організовано акцію ''Великодня писанка''.  В ході акції проведено ряд заходів, з метою   виховання у дітей любові до рідного краю, Батьківщини, народу, шанування народних художніх промислів, витворів народного мистецтва.

Зокрема, 23 березня  у Косівському музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини   відбувся майстер-клас по виготовлені та оздобленні писанок для дітей,  із сімей учасників АТО та дітей з інвалідністю.

02042018005

В рамках акції  вручено продуктові набори для учасників АТО з інвалідністю і сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом Центру за сприяння Косівської райдержадмінстрації і Косівської районної ради.

Також, фахівцями із соціальної роботи спільно з волонтерами Центру відвідано деякі із сімей, де виховуються діти з інвалідністю  (індивідуальна форма навчання) та спільно з ними розмалювали писанки.

Під час акції ''Великодня писанка'' у Баня-Березівській ЗОШ І-ІІ ст.,  Яворівській ЗОШ І-ІІІ ст., Старокосівській ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ «Гуцулята» /с.Яворів/  з учнями різного віку проведені майстер-класи по виготовленню писанок.   Під час роботи дітям розповідали  про Великодні свята, звичаї, традиції, обереги та особливості розпису писанок різних регіонів. Діти були дуже зацікавлені та отримали багато  позитивних емоцій. 

Вважається, що писанка має магічну силу:  приносить добро, щастя, захищає від усього злого.    Отож,  даруймо любов, турботу і радість нашим ближнім  і   воно вернеться нам сторицею.

Косівський районний центр
соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді

020420180060204201800702042018008

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams