Завершилася 13 Всеукраїнська Благодійна акція «Серце до серця»

240420180162 - 22 квітня 2018 рокуКосівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, було забезпечено організацію та підтримку 13-ї Всеукраїнської благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду.

«Серце до серця» в Косівському районі . Завданням цьогорічної акції «Серце до серця» є придбання медичного обладнання для лікування дітей, які мають вади слуху. За зібрані кошти цьогоріч планується придбати якісне медичне обладнання для дитячих лікарень. В Косівському районі до акції долучились такі організації:

24042018017Косівська райдержадміністрація, Косівське об'єднане управління  Пенсійного   фонду  України, Розтоківська   ЗОШ І-ІІІ ст., Головне управління державної казначейської служби України у Косівському районі,відділ у Косівському районі Головного управлінняДержгеокадастру в Івано-Франківській області, Косівська центральна районна лікарня, Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Косівський територіальний центр соціального обслуговування , Косівська ЗОШ I-III ст. №2, Косівська ЗОШ I-III ст. №1, Косівська міська рада, Філія АТ «Косівський РЕМ», відділення поштового зв’язку «Укрпошта» місто Косів, Національний природний парк

« Гуцульщина», відділ культури Косівської райдержадміністрації, Управління праці та соціального захисту населення Косівської райдержадміністрації, Косівська районна філія Івано-Франківського оласного центру зайнятості.

За результатами акції зібрано та перераховано на рахунок ВБФ “Серце до серця” суму 6257,5 грн. (шість тисяч двісті п’ятдесят сім гривень 50 копійок).

Фахівець із соціальної роботи
Наталя Чорнищук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams