Керівництво району привітало породіль з Днем Матері

11052018000Слово «мама» для кожного українця уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну.  З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

11052018001Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Цьогоріч це свято відзначається 13 травня. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. В цей святковий день матері, жінки України отримують вітання, подарунки, в їх честь проводяться різноманітні святкові заходи. Хотілося б, щоб не тільки у цей день, але й щодня кожна українська матір відчувала шанобливе та поважне ставлення з боку дітей та суспільства.

11 травня, напередодні величного свята, голова Косівської районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак та завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук привітали з Днем матері породіль у Косівській центральній районній лікарні. Від щирого серця побажали матерям щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Молодим матерям вручені пам’ятні подарунки. Організацію привітань забезпечили сектор молоді та спорту райдержадміністрації, Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11052018002Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams