День пам’яті померлих від СНІДу

18052018012За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася ця трагедія, що пережили біль втрати рідних і друзів.

У 2018 році День пам’яті померлих від СНІДу припадає на 20 травня.

Мета «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.

18052018013ВІЛ - вірус імунодефіциту людини. Потрапляючи до організму і розмножуючись, він руйнує імунну систему, яка відповідає за боротьбу з інфекціями. З часом ВІЛ-інфікованої людини знижується здатність чинити опір будь-яким захворюванням. СНІД – синдром набутого імунодефіциту – завершальна стадія розвитку ВІЛ – інфекції. Симптоми виникають внаслідок ураження імунної системи вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). У концентрації достатній для інфікування інших людей, ВІЛ знаходиться в спермі та вагінальних виділеннях, в крові, грудному молоці.

З метою формування ціннісної орієнтації учнівської та студентської молоді на здоровий та моральний спосіб життя, профілактики шкідливих звичок серед молодіжного середовища, у тому числі серед груп ризику Косівським РЦСССДМ проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів до Дня пам'яті померлих від СНІДу.

Фахівець із соціальної роботи

Воротняк В.В.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams